Chili Con Carne 'Let's Chill' van 'Trees voor Thuis' van 2 Michelinsterren restaurant de Treeswijkhoeve uit Waalre.
Voor 1-2 personen +/- 500gr
Bereiding, tips en meer informatie
Lees meer..
1. Ontdooien. Gebruik de ontdooi stand van de magnetron, of zet de verpakking 1 uur in lauw water, of laat langzaam in 12 uur ontdooien in de koelkast.
2. Verwarm na het ontdooien in 5 minuten de Chili Con Carne tot tegen het kookpunt. Tussentijds roeren en de warmte beoordelen.
3. Serveer met de eventuele bijgerechten mooi op en geniet!
Tip: Serveer met koriander, zure room en/of wat rode peper.
De Chili Con Carne wordt vaak gegeten in combinatie met rijst, tortilla(chip)s, aardappels of stokbrood. Gaat u voor extra groenten? Maak er nog een heerlijke frisse salade bij met bijvoorbeeld mango, ananas of perzik.
Maak het vooral zo moeilijk of makkelijk als waar u zelf aan toe bent!
Chef-kok Dick Middelweerd krijgt al sinds 2013 twee Michelinsterren toegewezen en behoort daarmee tot de super-top van Nederland. En dat is niet zomaar, want Dick en zijn vrouw Anne-Laura bouwen al meer dan 30 jaar samen aan hun tempel van het goede leven in Brabant. De vele ronde tafels in het restaurant zorgen voor een intieme en gezellige sfeer, waarbij ze ernaar streven de mensen zich vooral thuis te laten voelen en zichzelf te laten zijn. Hun passie ervaar je uiteraard met de bijzondere gerechten bereid met heerlijke seizoensproducten. Nog veel meer weten of reserveren, bezoek: www.treeswijkhoeve.nl.
Met 'Trees voor Thuis' biedt de Treeswijkhoeve al jaren gezonde snelle maaltijden aan in de regio. Geen haute-cuisine zoals in het restaurant, maar wel heel makkelijk, heerlijk eten en geschikt voor elke dag van de week. En nu voor iedereen in Nederland te bestellen en thuis te laten bezorgen via The Cool Market!
Chili Con Carne stamt uit het grensgebied tussen de Verenigde Staten en Mexico en is Spaans voor 'chili met vlees'. Een typische klassieker van Dick, maar dan echt lekker.
Wijnsuggestie van Grapedistrict: Alyan Carménère Gran Reserve: Deze Carménère uit het hart van Central Valley heeft tonen van mooi rijp fruit in combinatie met warme houttonen. Dan nog de zachte en ronde tannines erbij en je krijgt een fijne fruitige wijn die een chili wel aan kan. Hier te bestellen, of kijk op www.grapedistrict.nl voor nog veel meer mogelijkheden.
Kidney bonen 27% (kidneybonen, water, zout, antioxidant: E300), 18% rode paprika, 12%
tomaten (tomaat, tomatensap, zuurteregelaar: E330), 11% rundergehakt, 10% ui, champignons, 4%
tomatenpuree, creme fraiche (ROOM, zuursel), SOJASAUS (water, zout, SOJABONEN, TARWE,
alcohol), tomatenketchup (tomaat, azijn, suiker, zout, kruiden en specerijen (SELDERIJ)),
knoflookpuree (knoflook, water, zout, voedingszuur: citroenzuur, citroenvezel), paprikapoeder, rode chili,
worchesteshire saus (moutazijn (GERST), wijnazijn, melasse, suiker, zout, ANSJOVIS, tamarinde
extract, ui, knoflook, specerijen, aroma), gejodeerd zout, rode pepersaus (azijn, rode peper, zout),
komijnzaad, chilipoeder, gerookt paprikapoeder, kerriepoeder madras (kurkuma, MOSTERDMEEL,
koriander, komijnzaad, venkelzaad, paprika, gember, foenegriek, peper, foelie, kardamom, chilies, zout),
zwarte peper, nootmuskaat.
Niet geschikt voor mensen met een gluten, soja, vis, selderij en/of melk inclusief lactose allergie of intolerantie.
*Ondanks voorzorgsmaatregelen kan niet worden uitgesloten dat er kleine sporen van allergenen in het product terecht zijn gekomen.
Kcal | 114 |
Eiwit | 7,2 |
Koolhydraten | 6,1 |
Vet | 6,5 |
Waarvan verzadigd vet | 2,9 |
Zout | 0,53 |
The Cool Market wil jou gemak en kwaliteit bieden, zodat jij zonder veel moeite heerlijk eten op tafel kan zetten. Eten dat maandenlang goed blijft en daarom perfect ingepast kan worden in jouw/jullie unieke leven. We werken samen met hele goede en succesvolle restaurants en producenten die hun sporen verdiend hebben. Deze niche restaurants (uit heel Nederland) hebben we voor jou gebundeld en bereikbaar gemaakt! Gun jezelf het gemak en de kwaliteit van de diepvries maaltijden, gerechten en producten van The Cool Market. Eet altijd lekker!
Chili Con Carne 'Let's Chill' van 'Trees voor Thuis' van 2 Michelinsterren restaurant de Treeswijkho..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen